Toontje hoger of lager zingen?

Wil jij ook eens een toontje hoger of lager zingen? Maak kennis met Vocalis Sint Jan. 

Ons koor Vocalis Sint Jan bestaat uit mensen die heel graag zingen. Wij werken regelmatig mee aan de erediensten van PKN Grote Kerk Schiedam. Bijvoorbeeld met Goede Vrijdag, de Startzondag en Kerstnacht. Een keer per jaar verzorgt het koor samen met de predikant een Cantatedienst, dit jaar is die op 15 november. Lees meer.

Arjen Leistra, de organist van de Grote Kerk, maar ook onze dirigent, weet altijd weer prachtige muziek te vinden die we als koor kunnen uitvoeren. 

Meld je aan

Ben jij enthousiast om te komen zingen op Vocalis? Je bent van harte welkom op ons koor. Voor alle stemgroepen, maar met name de alt, de tenor en de bas is er plaats. We repeteren doorgaans elke maandagavond van acht tot half tien. Nu in deze coronatijd is het niet altijd zeker of de repetities doorgaan. We houden elkaar hierover via email op de hoogte. 16 november is er geen koorrepetitie. Mocht je meer informatie willen, mail dan met hjdevisser@gmail.com. Dat is het emailadres van onze secretaris Hannie de Visser.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *