Beroepingswerk: namen noemen

Zoals u weet is onze gemeente op zoek naar een nieuwe predikant. Namens de Kerkenraad doet de Beroepingscommissie een oproep aan u om namen te noemen van predikanten die u vindt passen in het Profiel Predikant zoals dit door onze gemeente is opgesteld. U kon dit voorstel indienen tot 15 augustus 2020 bij het Kerkelijk Bureau.

De Beroepingscommissie wil zich hierbij ook voorstellen: Huib Sneep (voorzitter); Mies Huizenga (namens de jeugd); Joke Mulder (kerkenraad); Marja Docter (diaconie); Meinald van Unen (kerkrentmeesters); Arjen Leistra (kerkmusicus); ds. Rik Radstake (consulent en adviseur) en Elly Kruithof (secretaris).

Meer informatie is te lezen bij Over Ons op deze website.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *